otsemüük

oleme alustanud kaubaringidega võrus, põlvas ja tartus, mujale  saab jahukraami endiselt tellida pakiautomaati ! dpd pakiautomaati tellides on kuni 20kg paki saatmiskuluks 3 euri. 

meie tooteid saate tellida otse siit samast lehelt, tellimislehe koos hindadega leiate siit: talukaup  , mobiilivaate siit: talukaup , kui teil tekkis soov tellida, siis ootame faili tellimusega meie e-posti aadressile : veski[ät]loonatalu.ee , kui faili ei ole võimalik saata, siis võib tellimuse lihtsalt meili kirja panna.

iga nädal toimuvad kaubaringid tartus, viljandis ja tallinnas, mujal üle nädala.

meil olemas ka meililist, kus anname teada lähenevatest kaubaringidest, listiga liitumiseks andke teada samal e-posti aadressil.

hinnad sisaldavad kauba kätte toomist meie kaubaringiga:

  • Tallinnas, Viimsis, Peetris, Jüris, Arukülas, Laagris, Sauel, Keilas, Kehras, Kuusalus, Rakveres,
  • Tartus, Elvas, Otepääl, Rõngus, Mustlas, Viljandis, Türil, Paides, Raplas, Kehtnas, Kohilas
  • Haapsalus, Lihulas, Pärnus, Kilingi-Nõmmes,  Abja-Paluojas, Karksi-Nuias, Tõrvas, Sangastes
  • Võrus, Põlvas, Antslas

kahjuks meie kaubaringid kõikjale ei jõua, mujale saame kauba saata pakiautomaati, postkontorisse , või kulleriga, sel juhul lisandub saatmiskulu.

kes soovivad tellimust saada kiiremini, väljaspool kaubaringi, saavad ka tellida jahukraami pakiautomaati, postkontorisse, või kulleriga, siis lisandub samuti saatmiskulu.

aga, tellimuse üle 60 euri saadame ka pakkiautomaati tasuta !

suuremate koguste tellimisel pakume hinnasoodustust, toitlustajad, koolid, lasteaiad,  pagarid, poed, küsige hulgihinnakrija 🙂